Türkçe

Uluslararası öğrenciler için çevrimiçi ve yüz yüze İngilizce dil okuluma hos geldiniz.Ben Kanada'dan Jim Kutlu. Dünyanın dört bir yanından ve her kesiminden online öğrencilerim bulunmaktadir.

TOEFL eğitimi, CELPIP, IELTS testleri egitimleri, pilotlara avukatlara üniversite öğretim görevlilerine ,üniversite öğrencilerine, gençler ve çocuklara ...

OSS yabanci Dil Sinavi Hazirlik ogrencilerime 19 yildir egitim vermekteyim.

 

Tüm İngilizce Seviyeleri icin kisinin ihtiyacina uygun dersleri kisinin kendisine munhasir en iyi sekilde hazirlmaktayim .

Buna ek olarak, Fransızca ,Türkçe ve Portekizce 'de çevrimiçi olarak ve şahsen öğretmekteyim.

Öğrettiğim herhangi bir dilde yalnızca 4 ay icinde akıcı olabilirsiniz. 

Bunu Teyyid etmek için, videolarımı ve  öğrencilerimin derslerlm hakkinda yaptiklari yorumlari youtube'da izlemekten çekinmeyiniz.

Toronto'nun TESOL Global Koleji Ana Şubesinden ileri duzey Ingilizce ogretmeni unvani ile mezun oldum.

Tayland, Türkiye, Malezya, Çin ve Brezilya'da İngilizce öğrettim. Dünyanın dört bir yanından öğrencilerim var. Lutfen Websitemde halihazirda mevcut fotograflarima bakiniz.

. Benim derslerim genelde eğlenceli, anlaşılması kolay, hızlı ve etkili gecer. Her seviyede 16 saatlik aylık bir paket öneriyorum. Toplam kurs ücreti 200 US $'dır .

Turkiye'de yasayan ogrencilerim odemelerini sadece WESTERN UNION veya MONEY GRAM ile yapabilmektedirler.

Çin, İtalya ,Almanya ,Turkiye'den ve Brezilya'dan öğrencilerim var .Amerika kıtasında yaşıyor olmama rağmen. yapmanız gereken tek şey beni Skype veya Whatsapp 'tan eklemektir.

 

Iletisim: Jimkey19 Kutlu My email:inglesglobal19@gmail.com benim whatsapp ve WeChat: +55 11 94 378 3323 Cep Telefonu: 5531992447709 Egitim videolarim icin YouTube'da "Jim Kutlu" yı giriniz.

Saygilarimla Hesey gonlunuzce olsun kalbiniz her daim neseyle dolsun.Salicakla kalin .